Profesjonalna droga do rozwiązania Twojego problemu

Kompleksowa ochrona prawna Twojego przedsiębiorstwa

Odszkodowanie odpowiednie do rozmiaru Twojej szkody

O kancelarii

Sebastian Fischer jest absolwentem kierunku prawo Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2009-2013 r. pracował w jednym z czołowych zakładów ubezpieczeń w Polsce. W latach 2013 r. – 2015 odbył aplikację radcowską przy OIRP w Gdańsku, a po zdaniu w 2016 r. roku egzaminu radcowskiego wpisany został na listę radców prawnych. W czasie trwania aplikacji doskonalił umiejętności i nabywał wiedzę współpracując z trójmiejskimi kancelariami prawnymi.

Radca Prawny Sebastian Fischer specjalizuje się w prawie zobowiązań oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców. Od początku swojej kariery zawodowej związany z problematyką odszkodowań i zadośćuczynień, najpierw jako pracownik jednej z wiodących na polskim rynku firm ubezpieczeniowych, a następnie jako prawnik w kancelariach obsługujących zarówno firmy ubezpieczeniowe jak i poszkodowanych.

W dotychczasowej praktyce zajmował się obsługą podmiotów gospodarczych oraz reprezentował klientów indywidualnych w sporach na gruncie różnych dziedzin prawa. Posiada ponad 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu sporów, negocjacji oraz reprezentacji klientów przed sądami powszechnymi.

Radca prawny Sebastian Fischer posiada również doświadczenie szkoleniowe zdobyte w trakcie pracy na stanowisku trenera wewnętrznego. Przez ponad 2-lata uczestniczył w opracowywaniu i prowadził szkolenia dla pracowników zakładów ubezpieczeń i kadry menadżerskiej.

Rzetelność, staranność i indywidualne podejście do każdego problemu – to fundamenty na których opiera się funkcjonowanie kancelarii.